• ANDRZEJKI

• Nowa galeria ANDRZEJKI została dodana do albumu fotograficznego

Czwartek w naszej szkole przebiegł pod hasłem wróżb i zabaw andrzejkowych. Klasy zamieniały się w miejsce czarów i magii. Katalog wróżb był obszeny i kazdyuczeń mógł wywróżyć sobie coś wyjątkowego...

• DZIEŃ SENIORA

• Nowa galeria DZIEŃ SENIORA została dodana do albumu fotograficznego

• PASOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW

• Nowa galeria PASOWANIE PIERWSZOKLASISTÓW została dodana do albumu fotograficznego

16 listopada 2022 r. odbyła  się w naszej szkole uroczystość pasowania na ucznia. Jest to szczególny dzień, który na długo pozostanie w pamięci każdego ucznia klasy pierwszej. W tym dniu  dzieci oficjalnie przyjęte zostały do grona uczniów szkoły. Wszystkim pierwszoklasistom w tak ważnym dla nich dniu życzymy wielu sukcesów na nowej drodze obowiązków szkolnych.

• KIERMASZ ZDROWEJ ŻYWNOŚCI

• Nowa galeria KIERMASZ ZDROWEJ ŻYWNOŚCI została dodana do albumu fotograficznego

W dniu 9.11.22r. w naszej szkole odbył się kiermasz zdrowej żywnośći. Można było zakupić kanapki, soki, jabłka. Celem akcji było promowanie zdrowego jedzenia. Akcja nawiązywała do światowego dnia zdrowego śniadania, która miała miejce w naszej szkole dnia 8.11.22r. Akcja cieszyła się dużym zainteresowaniem. Pieniążki z akcji zostaną przekazane dla dzieci ze szkoły Outhering School w Nairobi z którą to nasi uczniowie łączą się i rozmawiają na języku angielskim. W ramach Międzynarodowego Programu Edukacyjnego Rozmawiasz- Pomagasz.

• PRZERWA NA CZYTANIE

• Nowa galeria PRZERWA NA CZYTANIE została dodana do albumu fotograficznego

26 października 2022 r w naszej szkole przeprowadzona została po raz pierwszy akcja "Przerwa na czytanie". Akcja ujawniła miłośników czytania książek. Jedni odważnie i śmiało pokazywali swoje lektury, inni jeszcze nieśmiało. Jedni czytali samodzielnie książkę, którą w ten dzień przynieśli do szkoły. Innym trzeba było poczytać, gdyż umiejętność czytania dopiero zdobywają, jednak bardzo lubią słuchać. Cieszy każdy czytelnik i każdy słuchacz.

Wrócimy do "Przerwy na czytanie" za rok.

• BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

• Nowa galeria BAL WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH została dodana do albumu fotograficznego

Dnia 28 X 2022 r. uroczyście świętowaliśmy Bal Wszystkich Świętych w naszej szkole. Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor, Księdzu Proboszczowi Jarosławowi, rodzicom i dzieciom za przygotowanie poczęstunku oraz strojów.

• SPOTKANIE Z UCZNIAMI Z NAIROBI

• Nowa galeria SPOTKANIE Z UCZNIAMI Z NAIROBI została dodana do albumu fotograficznego

Cudowny dzień i pelne radości spotkanie

W dniu dzisiejszym czyli 3 listopada 2022 roku nasza szkoła SP Kozielice spotkała się z uczniami ze szkoły Outhering School w Nairobi.

Świetnie się razem bawiliśmy.

Na początku zajęć się poznaliśmy,każdy opowiedział kilka zdań o sobie,następnie razem śpiewaliśmy i tańczyliśmy.

Opiekunem szkoły w Nairobi jest Charles Juma.

• AKCJA "HERBATKA DLA SENIORA"

• Nowa galeria AKCJA "HERBATKA DLA SENIORA" została dodana do albumu fotograficznego

W dniach od 10.10.22r. do 18.10.22r. w naszej szkole została przeprowadzona akcja pod hasłem ,,Herbatka dla seniora’’. Celem akcji była zbiórka herbat różnego rodzaju. Akcja była realizowana w ramach programu ,, Magiczna moc bajek’’. Zebrane herbaty zostały przekazane do Domu Pomocy Społecznej
            w Pyrzycach dla przebywających tam seniorów aby umilić im jesienno- zimowe wieczory.
            Otrzymaliśmy serdeczne podziękowania od wszystkich mieszkańców domu jak również wszystkich pracowników.

• PRZEDSTAWIENIE W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM

• Nowa galeria PRZEDSTAWIENIE W ODDZIALE PRZEDSZKOLNYM została dodana do albumu fotograficznego

Dnia 28.10.22r. w oddziale przedszkolnym 6-latki odbyło się przedstawienie dla grupy 5-latków i dzieci z punktu przeszkolonego oraz zaproszonych gości Pani Dyrektor i Pani Lucyna Lipiec. Dzieci wcielały się w role i odgrywały scenki do wiersza ,,Na straganie’’, Jan Brzechwa.

• AKCJA " ŚNIADANIE DAJE MOC"

• Nowa galeria AKCJA " ŚNIADANIE DAJE MOC" została dodana do albumu fotograficznego

We wtorek 08 listopada 2022 w ramach akcji „Śniadanie daje moc” klasy I-III oraz oddziały przedszkolne przygotowywały w swoich salach zdrowe śniadanie, które było poprzedzone pogadanką na temat roli najważniejszego posiłku w ciągu dnia jak również uczniowie mieli do wykonania zadania związane ze zdrową żywnością na temat roli najważniejszego posiłku w ciągu dnia, wartości odżywczych warzyw i owoców oraz innych produktów, jak również reguł higienicznego sposobu przygotowywania posiłków i zasad zachowania przy stole. Uczniowie przygotowywali z przyniesionych zdrowych i ulubionych asortymentów śniadanie, które następnie wspólnie spożywali. Wierzymy, że coroczny udział w akcji przyczyni się do zmiany nawyków żywieniowych oraz większej dbałości o spożywanie śniadania przez dzieci zarówno w domu, jak i szkole.