• AKTYWNA TABLICA

• Nowa galeria AKTYWNA TABLICA została dodana do albumu fotograficznego

Fotorelacja z realizacji zajęć specjalistycznych przy wykorzystaniu tablic interaktywnych sprzyjających terapii uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

• DYSKOTEKA WALENTYNKOWA

• Nowa galeria DYSKOTEKA WALENTYNKOWA została dodana do albumu fotograficznego

Po nauce przyszedł czas na rozrywkę. W piątek naszym uczniom dzień minął w karnawałowych nastrojach. Dzieci z klas I-IV zaprezentowały się w barwnych strojach. Zadbały o najdrobniejsze szczegóły wybranych przez siebie postaci. Natomiast po południu podczas dyskoteki szkolnejświętowała młodzież . Gratulacje należą się uczennicom klas VIII, które z niewielką pomocą nauczycieli zorganizowały, przygotowały i przeprowadziły zabawę. Zapraszamy na fotorelację.

• Nowa galeria DZIEŃ BABCI I DZIADKA została dodana do albumu fotograficznego

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu dzieci z oddziału przedszkolnego pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach. Przygotowały z tej okazji występ, w którym prezentowały zdolności recytatorskie oraz wokalne. Na koniec obdarowały Babcie i Dziadków upominkami oraz zaprosiły na słodki poczęstunek.