• MIKOŁAJKOWE WARSZTATY W ZABORSKU

• Nowa galeria MIKOŁAJKOWE WARSZTATY W ZABORSKU została dodana do albumu fotograficznego

Klasa 1 i 2 wybrali się do Zaborska na warsztaty. Dzieci wygniatały ciasto na chlebek i pierniki. Pięknie pachniało i jeszcze lepiej smakowało. Gdy pierniczki się piekły uczniowie ozdabiali deseczki metoda decoupage. Wyszły śliczne.Na koniec pojawił się Mikołaj.

• Nowa galeria MIKOŁAJKI została dodana do albumu fotograficznego

6 XII DZIECI Z ODDZIAŁOÓW PRZEDSZKOLNYCH I PUNKTU PRZEDSZKOLNEGO SPOTKAŁY SIĘ ZE ŚW. MIKOŁAJEM. WYCZEKIWANY GOŚĆ ZJAWI Ł SIĘ W TOWARZYSTWIE SWOJEGO POMOCNIKA, NIOSĄC
            WORKI PEŁNE PREZENTÓW. RADOŚĆ DZIECI BYŁA OGROMNA. ZA PREZENTY DZIECI PODZIĘKOWAŁY PIOSENKĄ I WIERSZEM.

• TEATR PLECIUGA

• Nowa galeria TEATR PLECIUGA została dodana do albumu fotograficznego

5 grudnia klasy 3a i 3b w ramach projektu "Z kulturą mi do twarzy" pojechały do teatru Pleciuga w Szczecinie na przedstawienie pt. "Kraina śpiochów". Celem wycieczki było rozbudzanie u dzieci wrażliwości na sztukę teatralną i bezpośredni kontakt z aktorami podczas oglądania spektaklu, uwrażliwianie na piękno.

Opowieść  utrzymana była w świątecznym klimacie.

W Krainie Śpiochów wszyscy śpią smacznie, długo i radośnie: król, piastunka, dworzanie, poddani. Tylko królewna Śpioszka nie może spać, bo dręczą ją paskudne Koszmary. Gdy król Śpioch się o tym dowiaduje się, jest przerażony. Przecież to okropne, nie móc zasnąć! A jeśli Śpioszka nie zaśnie w czasie świąt – nie dostanie prezentu! Bo Święty Mikołaj przychodzi tylko do dzieci, które grzecznie śpią...

Król Śpioch jest jednak dobrym, kochającym ojcem i nie pozwoli, aby jego najdroższa córka nie dostała prezentu. Wyruszy na koniec świata, aby znaleźć lekarstwo na sen i zapewnić Śpioszce prezent pod choinką!

Po spektaklu czekała na dzieci miła niespodzianka. Na scenę wszedł Św.Mikołaj i wręczył wszystkim dzieciom prezenty!!!!

• AKTYWNA INTEGRACJA PRZEDSZKOLAKÓW

• Nowa galeria AKTYWNA INTEGRACJA PRZEDSZKOLAKÓW została dodana do albumu fotograficznego

W dniu 25.11.22r. na zaproszenie Oddziału Szkolno- Przedszkolnego w Okunicy udaliśmy się do szkoły w Brzezinie na Aktywną Integracje Oddziałów Przedszkolnych z Powiatu Pyrzyckiego. Zabawa na sportowo była połączona z Dniem Misia. Spędziłyśmy dzień na świetnej zabawie , aktywnościach sportowych i super zabawie z kolegami i koleżankami ze szkoły w Brzezinie. Na koniec grupa otrzymała puchar, a wszyscy uczestnicy piękne medale.