• SPORTOWE MIKOŁAJKI

• Nowa galeria SPORTOWE MIKOŁAJKI została dodana do albumu fotograficznego

W piątek 08 grudnia Fundacja Lotto im. H. Konopackiej, zorganizowała Sportowe Mikołajki dla uczniów naszej szkoły. Uczniowie naszej szkoły brali udział w zawodach sportowych. Dla klas I-IV zorganizowany został wyścig rzędów z elementami koszykówki. Z kolei uczniowie klas V-VIII uczestniczyli w turnieju koszykówki 3X3. Radości i zabawy było pod dostatkiem. Nie brakowało też rywalizacji i gry fairplay. Na koniec turnieju  wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe medale a zwycięskie drużyny puchary.

• WIECZÓR FILMOWY

• Nowa galeria WIECZÓR FILMOWY została dodana do albumu fotograficznego

W dniu 1 grudnia odbył się wieczór filmowy. Uczniowie zakupili bilety na seans, na miejscu mieli możliwość kupienia popcornu i napoju. Rodzice przygotowali pyszne i zdrowe kanapki oraz słodkości: ciasto i babeczki. Uczniowie oglądali film „Cudowne ręce”.

Historia Bena Carsona (Cuba Gooding Jr.), najsłynniejszego neurochirurga świata. Opowieść o życiu pełnym wzlotów i upadków, o niesamowitym poświęceniu i talencie. Matka Bena wychowywała sama dwójkę dzieci, a w domu często brakowało pieniędzy. Carson pozbawiony wszelkich wzorców do naśladowania stał się  najgorszym uczniem w szkole i nieukiem. Jednakże dzięki pomocy matki szybko odkrył w sobie duże zdolności i udowodnił, że można osiągnąć wielkie rzeczy jeśli się tylko tego naprawdę bardzo chce.