• PROGRAM "POZWÓLMY IM PRZETRWAĆ"

• Nowa galeria PROGRAM "POZWÓLMY IM PRZETRWAĆ" została dodana do albumu fotograficznego

W ramach programu „Pozwólmy im przetrwać” prowadzonego przez zespół nauczycieli przedmiotów matematyczno- przyrodniczych naszą szkołę odwiedzili przedstawiciele Koła Łowieckiego Drop. Na spotkaniu poruszono zagadnienia na temat stanu przyrody polskiej. Zwrócono uwagę na wymieranie gatunków w ich środowisku naturalnym oraz prawdopodobne przyczyny tego zjawiska,ochronę zwierząt oraz działania podejmowane przez środowiska związane z łowiectwem i leśnictwem. Podjęto też  dyskusję na  temat jak dbać o ptaki i zwierzynę leśną  zimą.  Nasi uczniowie zobowiązali się do dokarmiania ptaków i w ramach współpracy otrzymali  piękny karmnik i  ziarna. Uczniowie przekazali również na ręce przedstawicieli Koła Łowieckiego Drop  zapas lizawek solnych dla zwierzyny leśnej.

• LEKCJE KOSZYKÓWKI

• Nowa galeria LEKCJE KOSZYKÓWKI została dodana do albumu fotograficznego

Dnia 31.01.2024r. na hali sportowej odbyły się lekcje koszykówki dla uczniów naszej szkoły prowadzone przez wykwalifikowanych  trenerów. Uczniowie ćwiczyli kozłowanie piłki, podawanie jej do zawodnika z drużyny, rzucanie do kosza. Dowiedzieli się również co to są wrzuty osobiste oraz dwutakt.