• SPOTKANIE Z LEŚNIKAMI

• Nowa galeria SPOTKANIE Z LEŚNIKAMI została dodana do albumu fotograficznego

W ramach akcji "Pozwólmy im przetrwać..." naszą  szkołę odwiedzieli Leśnicy, którzy opowiedzieli uczniom klas IV jak należy zachowywać się w lesie i dbać leśną faunę i florę.

• WIOSNA Z MATEMATYKĄ

• Nowa galeria WIOSNA Z MATEMATYKĄ została dodana do albumu fotograficznego

Pierwszy Dzień wiosny uczniowie klas I-III uczcili rywalizując w potyczkach matematycznych. Dominowały rebusy, zagadki i łamigłówki ale przed wszysytkim dobra zabawa.

• MATEMATYCZNY DZIEŃ WIOSNY

• Nowa galeria MATEMATYCZNY DZIEŃ WIOSNY została dodana do albumu fotograficznego

Dzisiaj obchodziliśmy Pierwszy Dzień Wiosny nietypowo, bo z królową nauk jaką jest matematyka. Nauczyciele zespołu matematyczno - przyrodniczego przygotowali  zabawy ruchowe z powiązaniem łamigłówek, rebusów i gier matematycznych. Wszystkie potyczki przyniosły uczniom wiele radości i satysfakcji.

• AUDYCJA MUZYCZNA BACHMANA CZ.III

• Nowa galeria AUDYCJA MUZYCZNA BACHMANA CZ.III została dodana do albumu fotograficznego

Już po raz trzeci uczniowie uczestniczyli w warsztatach muzycznych Bachmana. Podczas koncertów dzieci poznają instrumenty i ich brzmienie, formy muzyczne, różne tańce, nazwiska wielkich kompozytorów, ich biografie i twórczość, a także muzykę różnych kultur. Poznają utwory i instrumenty dzięki bajce opowiadanej przez prelegenta BACHMANA. Muzyka jest dodatkiem a instrumenty stają się bohaterami opowieści. Dzieci czynnie uczestniczą w opowiadanej historii, często wstając, podskakując, grając na instrumentach perkusyjnych, rysując.

• AKTYWNA TABLICA

• Nowa galeria AKTYWNA TABLICA została dodana do albumu fotograficznego

Fotorelacja z realizacji zajęć specjalistycznych przy wykorzystaniu tablic interaktywnych sprzyjających terapii uczniów ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi.

• DYSKOTEKA WALENTYNKOWA

• Nowa galeria DYSKOTEKA WALENTYNKOWA została dodana do albumu fotograficznego

Po nauce przyszedł czas na rozrywkę. W piątek naszym uczniom dzień minął w karnawałowych nastrojach. Dzieci z klas I-IV zaprezentowały się w barwnych strojach. Zadbały o najdrobniejsze szczegóły wybranych przez siebie postaci. Natomiast po południu podczas dyskoteki szkolnejświętowała młodzież . Gratulacje należą się uczennicom klas VIII, które z niewielką pomocą nauczycieli zorganizowały, przygotowały i przeprowadziły zabawę. Zapraszamy na fotorelację.

• Nowa galeria DZIEŃ BABCI I DZIADKA została dodana do albumu fotograficznego

Babcia i Dziadek to bardzo ważne osoby w życiu każdego dziecka, dlatego w tym szczególnym dniu dzieci z oddziału przedszkolnego pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach. Przygotowały z tej okazji występ, w którym prezentowały zdolności recytatorskie oraz wokalne. Na koniec obdarowały Babcie i Dziadków upominkami oraz zaprosiły na słodki poczęstunek.

• BEZPIECZNE FERIE

• Nowa galeria BEZPIECZNE FERIE została dodana do albumu fotograficznego

Jak bezpiecznie spędzić ferie? Jakich miejsc unikać? - to niektóre z pytań, na które odpowiadali przedstawiciele policji i straży pożarnej podczas spotkania z dziećmi przed zimowym wypoczynkiem. W ramach działań „Bezpieczne ferie 2023” funkcjonariusze rozmawiali z najmłodszymi o bezpieczeństwie. Wszystko po to, by nasze pociechy podczas ferii bezpiecznie wypoczęły, a po 2 tygodniach beztroski całe i zdrowe wróciły do szkoły.

• MIKOŁAJKOWE WARSZTATY W ZABORSKU

• Nowa galeria MIKOŁAJKOWE WARSZTATY W ZABORSKU została dodana do albumu fotograficznego

Klasa 1 i 2 wybrali się do Zaborska na warsztaty. Dzieci wygniatały ciasto na chlebek i pierniki. Pięknie pachniało i jeszcze lepiej smakowało. Gdy pierniczki się piekły uczniowie ozdabiali deseczki metoda decoupage. Wyszły śliczne.Na koniec pojawił się Mikołaj.

• Nowa galeria MIKOŁAJKI została dodana do albumu fotograficznego

6 XII DZIECI Z ODDZIAŁOÓW PRZEDSZKOLNYCH I PUNKTU PRZEDSZKOLNEGO SPOTKAŁY SIĘ ZE ŚW. MIKOŁAJEM. WYCZEKIWANY GOŚĆ ZJAWI Ł SIĘ W TOWARZYSTWIE SWOJEGO POMOCNIKA, NIOSĄC
            WORKI PEŁNE PREZENTÓW. RADOŚĆ DZIECI BYŁA OGROMNA. ZA PREZENTY DZIECI PODZIĘKOWAŁY PIOSENKĄ I WIERSZEM.

• TEATR PLECIUGA

• Nowa galeria TEATR PLECIUGA została dodana do albumu fotograficznego

5 grudnia klasy 3a i 3b w ramach projektu "Z kulturą mi do twarzy" pojechały do teatru Pleciuga w Szczecinie na przedstawienie pt. "Kraina śpiochów". Celem wycieczki było rozbudzanie u dzieci wrażliwości na sztukę teatralną i bezpośredni kontakt z aktorami podczas oglądania spektaklu, uwrażliwianie na piękno.

Opowieść  utrzymana była w świątecznym klimacie.

W Krainie Śpiochów wszyscy śpią smacznie, długo i radośnie: król, piastunka, dworzanie, poddani. Tylko królewna Śpioszka nie może spać, bo dręczą ją paskudne Koszmary. Gdy król Śpioch się o tym dowiaduje się, jest przerażony. Przecież to okropne, nie móc zasnąć! A jeśli Śpioszka nie zaśnie w czasie świąt – nie dostanie prezentu! Bo Święty Mikołaj przychodzi tylko do dzieci, które grzecznie śpią...

Król Śpioch jest jednak dobrym, kochającym ojcem i nie pozwoli, aby jego najdroższa córka nie dostała prezentu. Wyruszy na koniec świata, aby znaleźć lekarstwo na sen i zapewnić Śpioszce prezent pod choinką!

Po spektaklu czekała na dzieci miła niespodzianka. Na scenę wszedł Św.Mikołaj i wręczył wszystkim dzieciom prezenty!!!!